795 000 PLN (2 839 PLN / m2)

Siedlisko w spokojnej okolicy, dwa domy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Kiełczewice Maryjskie

Kontakt z agentem: AMFuture Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko w cichej i spokojne okolicy.
Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kiełczewice Maryjskie (gmina Strzyżewice), w odległości około 30 km od centrum miasta Lublin i około 12 km od trasy S19 Via Carpatia. W sąsiednich miejscowościach znajdują się  zarówno szkoły, sklepy, kościół.
Pełna infrastruktura handlowo- usługowa i obiekty użyteczności  publicznej, znajdują się w Strzyżewicach (~6,5 km) i Bychawie (~7 km).

    Dużym atutem nieruchomości jest działka, której powierzchnia wynosi 10795 m2. Działka ma kształt prostokąta i przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej.
Działka jest ogrodzona i obsadzona tujami. Ciągi piesze i jezdne utwardzone kostką brukową. 


    Otoczenie działki stanowią głównie pola uprawne. Usytuowanie budynków w głębi działki oraz brak bezpośrednich sąsiadów zapewnia ciszę, spokój i kameralność.
Działka jest zagospodarowana, zadbana i obsadzona licznymi drzewami  (m.in. brzozy, jarzębiny, świerki), krzewami ozdobnymi i kwiatami (m.in. piękne róże i okazałe hortensje i paprocie).

Na działce znajdują się dwa budynki mieszkalne.
   *Pierwszy z budynków to obiekt składający się z podpiwniczenia,  wysokiego parteru oraz nieużytkowego poddasza. W podpiwniczeniu znajduje się również łazienka. Ogrzewanie gazowe. Na wysokim parterze zlokalizowane są pokoje, kuchnia i łazienka. Budynek wybudowany w roku 1980. W roku 2012 przeprowadzono prace remontowe (wykonano elewację, wymianę dachu, wymianę okien, wykonano wylewki). Przy budynku zostały wykonane także dwie piękne przeszklone werandy, jedna przy wejściu do budynku, druga od strony zachodniej.
   *Drugi z budynków, został w 2012 roku zaadaptowany z budynku gospodarczego na mieszkalny. Jest to obiekt parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka i ogromny salon o powierzchni ok. 50 mkw, który stanowi doskonałą przestrzeń do organizacji spotkań rodzinnych. W salonie jest kominek. W całym budynku są drewniane sufity, które nadają mu niepowtarzalnego klimatu i uroku.
Na poddaszu znajduje się jeden pokój, który służyć może jako sypialnia dla gości, dzieci czy wnuków. Przy budynku została wykonana także piękna przeszklona weranda, zapewniająca miejsce odpoczynku i relaksu nawet w deszczowe dni.

Łączna powierzchnia użytkowa obu budynków wynosi ok. 150 mkw.
Powierzchnia całkowita łączna tych budynków wynosi ok. 280 mkw.

Link do filmu prezentującego nieruchomość w ujęciu z drona: 
https://fb.watch/fsty9vFjCv/

Więcej informacji udzielę telefonicznie:
889 966 902

_______

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

AMFuture Sp. z o.o.

Jakub Dec
Nieprawidłowy adres E-mail