795 000 PLN (3 681 PLN / m2)

INWESTYCJA POD WYNAJEM. IDEALNY HOTEL PRACOWNICZY

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż,
Lublin, Pawła Parady

Kontakt z agentem: AMFuture Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

Mamy w ofercie dom (segment środkowy) idealny dla inwestora pod wynajem długoterminowy lub dla firmy jako hotel dla swoich pracowników.

Na każdej z trzech kondygnacji można wyodrębnić zupełnie niezależne mieszkanie. Każde piętro ma taki sam układ pomieszczeń z dużą widną kuchnią oraz łazienką i oddzielnym WC oraz dwoma, dużymi pokojami. Dodatkowo w każdym pokoju jest przestronny balkon. W piwnicy również można wydzielić dodatkowe mieszkanie pod wynajem. Są tam normalnej wielkości okna i wysokość 2,2m.
Kolejnym atutem domu jest wydzielona niezależna klatka schodowa oraz możliwość wejścia do domu od dwóch równoległych sobie ulic.

Z jednej strony domu mamy wejście z częścią rekreacyjną - ogrodem. Z drugiej strony mamy podjazd z garażem podziemnym oraz dodatkowo dwa blaszane garaże za zamykaną bramą. Poprzedni właściciel prowadził przydomowy warsztat samochodowy więc we wszystkich garażach są wszystkie media, siła oraz kanały do napraw.

Dom położony jest w spokojnej, kameralnej dzielnicy domków jednorodzinnych, a jednocześnie jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta.
Ogrzewanie centralne z pieca gazowego, dodatkowo w łazienkach bojlery na ciepłą wodę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, oraz na prezentacje

Mapa
Kontakt z agentem

AMFuture Sp. z o.o.

Michał Szuryga
Nieprawidłowy adres E-mail