1 120 000 PLN (3 672 PLN / m2)

Dom Bliźniak Lublin

Dom (Bliźniak) na sprzedaż,
Lublin

Kontakt z agentem: AMFuture Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Konstantynów w Lublinie. Dom o powierzchni 305m2, działka 320m2.

Nieruchomość przylega do placu nawrotowego na końcu cichej, osiedlowej ulicy, z bardzo wygodnym bezpośrednim wjazdem na posesję. W budynku znajdują się wszystkie media: gaz, prąd, woda, kanalizacja, telewizja kablowa, telefon, Internet.

Budynek składa się z 4 kondygnacji.
1. kondygnacja przyziemia o powierzchni ok. 80 m2 posiada odrębne wejście z alejki prowadzącej do budynku. Składa się ona z pokoju ok. 22m2, dużego holu, spiżarni oraz garażu na 2 samochody o powierzchni 37m2 i długości 11,20m. Pomieszczenia posiadają okna zapewniające dostęp światła słonecznego.
2. parter o powierzchni ok. 75m2: salon (38m2) z kominkiem i wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, duży hol, łazienka, wiatrołap, schody.
3. I piętro o powierzchni ok.75m2: 3 pokoje - sypialnie, łazienka, hol, schody.
4. kondygnacja poddasza mieszkalnego o powierzchni ok.75m2: duży salon (38m2) z możliwością podziału na 2 pokoje, duże pomieszczenie z możliwością wydzielenia łazienki, pralni, suszarni i garderoby, hol, schody.

Budynek wybudowany w 1992 roku i poddany generalnemu remontowi w latach 2019-2020. Remont obejmował wymianę i dodatkowe ocieplenie dachu, wymianę rynien, wymianę wszystkich okien, ocieplenie wszystkich ścian budynku wraz ze ścianami fundamentowymi, wykonanie całej elewacji wraz z cokołami, wykonanie nowych alejek, opasek i wjazdu do garażu, założenie nowych trawników przy budynku, wymiana balustrad balkonowych i przy schodach wejściowych, wymiana drzwi wejściowych, zewnętrznych i bramy garażowej z automatyką, remont frontowego ogrodzenia, wymiana drzwi wewnętrznych, remont kuchni, cyklinowanie i lakierowanie parkietu dębowego, wymiana schodowych poręczy wewnętrznych, położenie gładzi i malowanie ścian. W 2018 r. zainstalowano nowy, kondensacyjny kocioł CO z zamkniętą komorą spalań i z zasobnikiem ciepłej wody.

Doskonała lokalizacja budynku, z łatwym wyjazdem do głównych ulic miasta - Aleja Kraśnicka, ulica Bohaterów Monte-Casino, łatwy i wygodny dojazd do obwodnicy Lublina i dróg S17 i S19. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

W niedalekim sąsiedztwie domu znajdują się renomowane szkoły: podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoły językowe i przedszkola, plac zabaw dla dzieci.
W pobliżu są także: fitness, SPA, basen, korty tenisowe, boiska sportowe, centra handlowe, apteki, kościół, poczta, przychodnie, szpital, gabinet weterynaryjny.

Własność - akt notarialny, księga wieczysta.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.
tel. +48 519 761 735

_______

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa
Kontakt z agentem

AMFuture Sp. z o.o.

Natalia Selegrat
Nieprawidłowy adres E-mail