Strona tymczasowo niedostępna...

235 000 PLN (3 133 PLN / m2)

Budynek gospodarczy do adaptacji na dom, Marynin

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Marynin

Kontakt z agentem: AMFuture Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 400 m2, zabudowaną budynkiem gospodarczym, w Maryninie, gm. Konopnica.

   Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometrów od granic Lublina (od strony al. Kraśnickiej). Bliskość drogi wojewódzkiej nr 747 i drogi ekspresowej S19 (będącej częścią obwodnicy miasta), zapewnią bardzo dobrą dostępność komunikacyjną i umożliwią szybki i łatwy dojazd w każde miejsce w Lublinie. Jest to zatem idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku.

   Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 75 m2, który można zaadaptować na budynek mieszkalny. Taki dom może być doskonałą alternatywą dla mieszkania w mieście, bądź sposobem na spędzanie wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku. Jest to budynek murowany. Budynek wyposażony w instalację elektryczną. 

Działka powstanie w wyniku podziału geodezyjnego.
Kształt działki: prostokąt.
Teren działki: płaski.
Wymiary działki: 22x20m.
Dojazd do ww działki zapewniony będzie po drodze wewnętrznej, która również zostanie wydzielona w trakcie podziału geodezyjnego.
Media:
-prąd, woda, gaz

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Więcej informacji udzielę telefonicznie:
889 966 903

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa
Kontakt z agentem

AMFuture Sp. z o.o.

Paweł Czubacki
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.