99 900 PLN (200 PLN / m2)

Działka z gotowym projektem domu, Marynin

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Marynin

Kontakt z agentem: AMFuture Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica.

    Działka z gotowym projektem małego domu jednorodzinnego o powierzchni 64,2 m2, z możliwością wykonania poddasza użytkowego i uzyskania wówczas metrażu 95 m2. Istnieje możliwość zapewnienia wykonawcy, który wybuduje kompleksowo budynek.
Taki dom może być doskonałą alternatywą dla mieszkania w mieście, bądź sposobem na spędzanie wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku.

    Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometrów od granic Lublina (od strony al. Kraśnickiej). Bliskość drogi wojewódzkiej nr 747 i drogi ekspresowej S19 (będącej częścią obwodnicy miasta), zapewnią bardzo dobrą dostępność komunikacyjną i umożliwią szybki i łatwy dojazd w każde miejsce w Lublinie. Jest to zatem idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku.

    Działka powstanie w wyniku podziału geodezyjnego.
Kształt działki: prostokąt.
Teren działki: płaski.
Wymiary działki: 30x17m.
Dojazd do ww działki zapewniony będzie po drodze wewnętrznej, która również zostanie wydzielona w trakcie podziału geodezyjnego.
Media:
-prąd, woda, gaz

    W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Więcej informacji udzielę telefonicznie:
889 966 903

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa
Kontakt z agentem

AMFuture Sp. z o.o.

Paweł Czubacki
Nieprawidłowy adres E-mail